166
Футбольні клуби світу витратили понад 6,3 млрд доларів на трансфери в 2017 році
— Світ
ФІФА опублікувала доповідь, що стосується світових трансферів за 2017 рік.
Сума, яку витратили всі клуби світу разом узяті, склала понад 6,37 млрд доларів. Це на 32,7% більше, ніж в 2016 році.
Загальна кількість трансферів дорівнює 15 624, це на 6,8% більше, ніж роком раніше. Лише в 15,8% випадків за трансфери футболістів була сплачена компенсація, інші переходи були безкоштовними.
Близько 67% від загальної суми трансферів припало на топ-50 клубів світу.
Нагадаємо, влітку минулого року форвард збірної Бразилії Неймар підписав контракт з французьким ПСЖ.
Угода з екс-лідером каталонської “Барселони” розрахована до липня 2022 року, а сума трансферу склала 222 мільйони євро як компенсація за достроковий розрив контракту – саме ця сума була прописана в його угоді.
Це рекордна сума трансферу в історії світового футболу. Раніше цей статус був у угоди “Ювентуса” і МЮ щодо Поля Погба (105 млн євро).
За матеріалами: Дзеркало Тижня
Поділитися новиною
Також за темою
Трамп рекордно обвалив ціну на нафту
Де найвищі та найнижчі податки в ЄС та від чого вони залежать (інфографіка)
Президент запровадив санкції проти компаній, які обслуговують танкери рф
Скільки заробляють водії в Польщі, і чому галузь на межі кризи
У Великій Британії рівень «дуже глибокої бідності» досяг найвищого показника за 30 років
10 туристичних шахрайств у 2026 році
