НБУ відкликав валютні ліцензії у трьох компаній


НБУ відкликав валютні ліцензії у трьох компаній

Національний банк відкликав генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій у трьох професійних учасників ринку цінних паперів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

Національний банк повідомляє про відкликання (анулювання) генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій, виданих ТОВ “Перша фондова брокерська компанія”, ПрАТ “Фондова біржа “Універсальна” та ТОВ “Таргет Трейд”.

Відповідні рішення прийняті з урахуванням: звернення ТОВ “Перша фондова брокерська компанія” в НБУ про відкликання генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій за власною ініціативою; анулювання Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку ліцензій, виданих ПАТ “Фондова біржа “Універсальна” та ТОВ “Таргет Трейд” на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку.

Національний банк 26 січня видав компанії з управління активами “Інвест Консалтинг” (Київ) ліцензію на валютні операції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua