Не біткойн: названо найбільш безпечну для інвестицій криптовалюту


Не біткойн: названо найбільш безпечну для інвестицій криптовалюту

Фінансове агентство Weiss Ratings із США склало перший в історії рейтинг надійності криптовалют. Перше місце в ньому посів не біткойн, який є найпопулярнішою криптовалютою, а його головний конкурент ефір.

Експерти присвоїли ефіру рейтинг B. Аналітики оцінили його швидкість оновлення технологій і високу швидкість обробки транзакцій. Аналогічну оцінку отримала криптовалюта EOS. Далі розташувалися Cardano і Neo з оцінкою B-.

Біткойну присвоєно рейтинг С+. Аналітики пояснили, що, незважаючи на свою популярність і безпеку, біткойн залишається дуже волатильним. Крім того, отримати більш високу оцінку йому заважає дорожнеча транзакцій і низька швидкість проведення транзакцій. Молодший брат біткойна Bitcoin Cash отримав рейтинг С-.

Примітно, що жодна з 74 представлених у рейтингу криптовалют не отримала найвищу оцінку А. В Weiss Ratings пояснили, що при складанні рейтингу враховували такі критерії, як індекс ризику, індекс винагороди, технологічний індекс і базисний індекс.

Агентство відзначає, що оцінки A і B означають рекомендацію до купівлі. Водночас рейтинг С теж не повинен відлякувати інвестора, оскільки він означає, що актив можна торгувати на перспективу. І тільки оцінки D і E свідчать про те, що криптовалюту краще продати прямо зараз.

Довідка Finance.ua

  • Агентство Weiss Ratings засновано в 1971 році.
  • Weiss Ratings займається складанням інвестиційних рейтингів з великої кількості активів, у тому числі акцій, взаємних фондів і так далі.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua