BNP Paribas – найстійкіший європейський банк


BNP Paribas – найстійкіший європейський банк

У 2018 році BNP Paribas учетверте увійшов до переліку “100 найбільш стабільних корпорацій у світі” (“Global 100 Most Sustainable Corporations”) від журналу Corporate Knights, видання якого щороку збігається з відкриттям Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

“Це найкращий результат, досягнутий BNP Paribas від тоді, як ми уперше з’явилися у рейтингу 100 найбільш стабільних корпорацій у 2015 році. Ми дуже пишаємося нашими позиціями №2 Міжнародний банк та єдиний французький банк. Прогрес, який ми зробили, є доказом позитивних зусиль банку для досягнення екологічних, соціальних та управлінських цілей”, – повідомила голова Корпоративної Соціальної Відповідальності BNP Paribas Group Лоуренс Пеcсе.

Corporate Knights – журнал для чистого капіталізму (the magazine for clean capitalism), є незалежними медіа у галузі дослідження та фінансової інформації в Торонто.

У індексі “Global 100 Most Sustainable Corporations” названі сотні компаній по всьому світу, які найбільше сприяли сталому розвитку, та яким вдалося збалансувати фінансові показники з корпоративною соціальною відповідальністю. Для рейтингу 2018 Corporate Knights оцінили 7425 компаній на основі 17 показників ефективності.

Більше інформації за посиланням==

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Світ
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua