За рік 20 млн американців припинили боятися безпілотних автомобілів


За рік 20 млн американців припинили боятися безпілотних автомобілів

У США поступово, але неухильно змінюється ставлення до безпілотних автомобілів. Дослідження American Automobile Association показало, що серед її членів за рік частка тих, кого лякає ідея машини без водія, знизилася з 78% до 63. Більше за інших ШІ побоюються літні жінки.

В ААА перебувають понад 50 млн американців: за скромний річний внесок вони отримують можливість безкоштовно викликати евакуатор в разі аварії або заощадити на страховці. А для асоціації це можливість робити опитування з колосальною вибіркою. Ставлення водіїв до безпілотних машин ААА оцінює уже не перший рік.

Нинішнє дослідження показало значне зниження побоювань, хоча більшість як і раніше боїться автономних машин і не готові сісти в таку як пасажир. Однак серед водіїв-чоловіків і міленіалів частка готових до поїздки на робомобілі впритул наблизилася до половини — їх 48%. «Псують» статистику літні жінки: поступитися кермом роботу не готові 73% з них. Втім, ААА вказує, що лише 13% водіїв визнали, що будуть почуватися в більшій безпеці, якщо поруч з ними на дорозі будуть безпілотні машини. 46% вважають таке сусідство небезпечним.

«Американці починають звикати до ідеї самокерованих автомобілів, — говорить представник ААА Грег Бреннон. — У порівнянні навіть з минулим роком, ми виявили, що серед водіїв у США стало на 20 млн більше тих, хто довірив би відвезти себе безпілотному автомобілю».

Digital Trends звертає увагу на ще одне дослідження ААА, підкреслюючи, що автомобілісти схильні значно переоцінювати свої навички управління. 73% опитаних заявили, що водять краще, ніж більшість. При цьому статистика Департаменту безпеки на транспорті свідчить, що через помилки водіїв відбуваються близько 90% усіх ДТП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua