19-річний біткойн-мільйонер має намір запустити нову криптовалюту


19-річний біткойн-мільйонер має намір запустити нову криптовалюту

19-річний біткойн-мільйонер Ерік Фінман збирає інших «криптовалютних китів», щоб створити нову криптовалюту. На його думку, біткойн остаточно відійшов від ідеї незалежної цифрової валюти і перетворився на дорогий актив, пише Business Insider.

Ерік вперше купив біткойни в 13 років на $12. У 15 років він покинув школу, щоб стати підприємцем. Торік він виграв парі з батьками, що якщо його капітал досягне $1 млн, то він не піде в коледж. Після зростання курсу біткойна в минулому році у нього вже $4 млн. Ерік диверсифікував свої інвестиції між різними криптовалютами і навіть завів консервативний пенсійний рахунок. Його найближча мета – створити нову криптовалюту, яка буде позбавлена ​​від проблем біткойна.

Для цього він їздить по світу і зустрічається з іншими біткойн-мільйонерами, яких агітує створити консорціум для нової валюти. На його думку, нинішні «класичні» криптовалюти скоро поступляться місцем новим, тому що старі дискредитували себе.

Ідея полягає в тому, щоб створити валюту, яка буде захищена від коливань курсу, де комісія буде не така звіряча, як в біткойн-мережі, транзакції будуть проходити швидше, а майнінг буде замінений на більш екологічно чистий спосіб емісії.

Однак Ерік не розкриває подробиці того, як саме він збирається вирішити ці проблеми, про які в криптовалютному співтоваристві всім відомо. Вважається, що вони пов’язані з обмеженнями самої блокчейн-технології.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua