"Рошен" та податки: відомо, скільки сплачено корпорацією до держбюджету за 2017 рік


"Рошен" та податки: відомо, скільки сплачено корпорацією до держбюджету за 2017 рік

Корпорація “Рошен” за підсумками січня-грудня 2017 року виплатила 1,592 млрд грн податків до бюджету України, повідомили в прес-службі корпорації.

Згідно з інформацією, із зазначеної суми надходження від податку на прибуток склали 432,4 млн грн, військовий збір – 13,4 млн грн, ПДВ – 801,6 млн грн. Як єдиний соціальний внесок (ЄСВ) було сплачено 171,6 млн грн.

До місцевих бюджетів сплачено 172,9 млн грн, з яких надходження від податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) склали 160,8 млн грн, а також податок на землю та ін. – 12,1 млн грн.

Раніше в ЗМІ було опубліковано лист Державної фіскальної служби України з інформацією про те, що з 7 грудня 2016 року ТОВ “Центрально-європейська кондитерська компанія”, ядро корпорації “Рошен”, припинило бути платником ПДВ.

У зв’язку з цим у корпорації повідомили, що ТОВЦЄКК” – материнська компанія ДП “Кондитерська Корпорація “Рошен” здійснює виключно інвестиційну діяльність, що не є об’єктом оподаткування ПДВ”.

Як повідомлялося, за підсумками 2016 року корпорація сплатила 1,545 млрд грн податків, у 2015 році – 1,337 млрд. грн.

Корпорація Roshen входить в топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів в світі. Включає Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод (Україна); Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику BonbonettiChoco (Угорщина). Виробнича діяльність Липецької фабрики (РФ) була зупинена з 1 квітня 2017 року.

Довідка Finance.ua:

 • Згідно з підписаним П. Порошенком у січні 2016 року договором, він передав свою 85%-у частку в корпорації у незалежний сліпий траст (blind trust) компанії Rothschild Trust.
 • Банк-управитель трасту має також чотирирічну довіреність на переговори про продаж активів.
 • Президенту корпорації Roshen В’ячеславу Москалевскому належить 13% через інвестфонд “Кондитерінвест”, ще чотирьом топ-менеджерам – по 0,5%.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua