В Держслужбі зайнятості назвали професії-аутсайдери по Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Держслужбі зайнятості назвали професії-аутсайдери по Україні

Особисті фінанси
2495
Найвищі зарплати в Україні у 2017 році були в Києві, але через міграційні процеси значно підвищилася середня зарплата в Закарпатській області, повідомив в. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.
“Найвища зарплата – в Києві (середня 11 643 тис. грн), потім йдуть Київська область, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська – у середньому 7 тис. 400 грн. Але за минулий рік Закарпатська область йде після Одеської, Миколаївської – з середньою зарплатою 6 700 тис. грн”, – сказав він на прес-конференції в Києві в середу.
В. Ярошенко пояснив, що Закарпатська область межує з Євросоюзом, “є великі міграційні процеси і відтік робочої сили”.
“І рівень зарплати в Закарпатській області почав зростати через бажання роботодавців утримати кваліфікованих працівників”, – зазначив він.
Керівник служби підкреслив, що великою проблемою трудової міграції є низький рівень зарплати у багатьох сферах.
“Сьогодні найнижча зарплата у медсестер, лікарів, вихователів – це близько 3 тис. 700 грн за даними Держстату”, – сказав він.
В. Ярошенко констатував, що є проблеми в банківській і податковій сферах, йде війна на сході країни, “але багато підприємці розуміють, що кваліфікованому працівнику треба платити гідну зарплату”.
“Тому що є безвіз, люди будуть виїжджати і шукати гідну зарплату за кордоном. Ми розпочали кампанію “живи і працюй в Україні”. Ми звертаємося до молодих людей: якщо ти хочеш гідну роботу, у тебе має бути відповідна кваліфікація”, – зазначив він.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас