Клієнти сервісу онлайн-страхування від «Кредобанку» отримали цінні подарунки


Клієнти сервісу онлайн-страхування від «Кредобанку» отримали цінні подарунки

Підведено підсумки акції «Відчуйте безпеку будь-де з Kredobank», що мала на меті заохотити до користування сервісом купівлі страхового полісу «Страхування онлайн» від банку. Згідно з результатами, киянин Володимир Безребрий отримав сертифікат на пальне для автомобіля, харків’янин Віталій Шумєєв – сертифікат на купівлю електроніки, а Тетяна Рубін з міста Сокиряни Чернівецької області – дорожню валізу.

Для участі в розіграші подарунків потрібно було в період з 1 жовтня до 31 грудня 2017 року скористатися сервісом замовлення страхового полісу онлайн та придбати будь-який страховий поліс. Клієнти, що купували поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, мали шанс виграти сертифікат на купівлю електроніки номіналом 2000 грн, покупці страхування автомобілів «Зелена карта» отримували шанс на подарунок-сертифікат на 2000 грн. на придбання палива, а клієнти, що купували поліс туристичного страхування за кордоном – шанс отримати в подарунок валізу для подорожей.

«Щиро вітаємо всіх переможців акції «Відчуйте безпеку будь-де з Kredobank» з чудовими подарунками, які стали приємним додатком до можливості зекономити час та придбати потрібний страховий поліс без візиту до банку чи страхової компанії. Банк ж і надалі даруватиме сюрпризи всім користувачам сервісів – слідкуйте за анонсами», – говорить директор департаменту електронного бізнесу ПАТ «Кредобанк» Олександр Овчарук.

Нині сервіс «Страхування онлайн» від «Кредобанку» дозволяє придбати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу, застрахувати автомобіль за програмою «Зелена карта» або ж отримати туристичне страхування для подорожі за кордон. Аби скористатися сервісом, достатньо завітати на Інтернет-сторінку та зробити три прості кроки: розрахувати вартість полісу та обрати страхову компанію; заповнити необхідні для оформлення полісу поля онлайн-анкети та обрати зручний спосіб оплати і доставки. Сервіс працює для клієнтів усіх українських банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua