За полісом "Зелена картка" СГ "ТАС" виплатила 450 тис. грн


За полісом "Зелена картка" СГ "ТАС" виплатила 450 тис. грн

Страхове відшкодування в сумі 450 000 грн перерахувала Страхова група “ТАС” власникові вантажного автомобіля Mercedes, який було пошкоджено внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася з вини страхувальника компанії. Аварія трапилась під час відрядження клієнта компанії в Польщу. Керуючи своїм автомобілем Mercedes, він не врахував дорожню обстановку, в результаті чого допустив зіткнення з вантажівкою тієї ж марки.

Страхова група “ТАС”, виконуючи свої зобов‘язання за полісом Зелена картка, виплатила страхове відшкодування в розмірі заподіяних власникові пошкодженого вантажного автомобіля збитків.

Нагадаємо, Страхова група “ТАС” з 2013 року є незмінним та безперечним лідером ринку “Зеленої картки” в Україні. Зокрема, за перші три квартали минулого року СГ “ТАС” було залучено за даними полісами 184 687,8 тис. грн платежів, що більш ніж на 54% перевищує аналогічний показник страховика, що посів другу сходинку відповідного рейтингу Insurance TOP. В свою чергу, обсяг страхових відшкодувань СГ “ТАС” за полісами “Зелена картка” за звітний період склав 67 111,3 тис. грн, що також є найвищим показником на ринку та майже на 37% перевищує суму страхових виплат, здійснених компанією, що зайняла другий рядок рейтингової таблиці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:СГ ТАС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua