Україні пророкують третє місце в світі за зростанням зарплат


Україні пророкують третє місце в світі за зростанням зарплат

Україна посіла третє місце в топ-десятці країн, в яких у 2018 році буде спостерігатися найбільше зростання реальних зарплат. Відповідний рейтинг склали експерти консалтингової компанії Korn Ferry, повідомляють Коментарі з посиланням на Вести Экономика.

На першому місці рейтингу розмістилася Індія з прогнозом щодо зростання зарплат в 4,7% в порівнянні з 4,8% торік.

Друге місце в списку зайняв В’єтнам з прогнозом в 4,6%, де минулого року зростання реальних зарплат склало 7,2%.

Третє місце зайняла Україна, де в 2018 році аналітики прогнозують зростання зарплат на рівні 4,4% в порівнянні з 1,9% падінням в 2017 році. Експерти зазначають, що основу української економіки становлять багатогалузева промисловість, сільське господарство і сфера послуг.

«З 2014 року в країні падає промвиробництво – найбільше постраждали галузі, основний потенціал яких зосереджений на сході країни: виробництво коксу і продуктів нафтопереробки, хімічної продукції, металургійної продукції, продукції машинобудування», – вважають в Korn Ferry.

Замикають п’ятірку лідерів Китай та Індонезія, де зростання очікується на рівні 4,2% і 3,4% в порівнянні з 4% і 4,9% в минулому році відповідно.

Далі йдуть Бразилія з прогнозом щодо зростання зарплат в 3,3% (0,4% у 2017 році), Росія з 3% (-0,1%), Казахстан з 2,8% (-5,6%) і Болгарія з 1,8% (4,7%).

Замикає десятку Італія, де в 2018 році аналітики очікують 1,8% зростання реальних зарплат в порівнянні з 2,6% в 2017 році.

Довідка Finance.ua:

  • Раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що середня зарплата в Україні досягне 10 тис. грн до жовтня.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування