Казахстан і США укладуть контракти на суму понад $7,5 млрд


Казахстан і США укладуть контракти на суму понад $7,5 млрд

Казахстан і США укладуть більше 20 контрактів на суму $7,5 млрд, повідомив президент Нурсултан Назарбаєв.

“$50 млрд інвестицій надійшло в Казахстан від великих нафтових компаній США. Сьогодні ми візьмемо участь у круглому столі з представниками великого американського бізнесу, де буде укладено понад 20 контрактів на суму понад $7,5 млрд”, – сказав Н.Назарбаєв на брифінгу за підсумками переговорів з президентом США Дональдом Трампом, слова якого наведені в поширеному повідомленні.

Як вказано в прес-релізі, низка комерційних контрактів і документів включає нові угоди між компаніями Boeing, GETransportation, GEDigital, Chevron, Air Astana, Scat, “Казахстан темір жоли”, фонд національного добробуту “Самрук-Казина”.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв провів зустріч з діловими колами США, повідомила прес-служба глави держави.

В рамках офіційного візиту глави держави було підписано понад 20 комерційних документів про інвестиційну та торгово-економічну співпрацю, які спрямовані на реалізацію проектів у сфері авіації та космічних досліджень, нафтохімічної та сільськогосподарської галузі, а також проектів у галузі інфраструктурного розвитку.

Крім того, в рамках візиту було укладено три міжурядові угоди – Угоду про нестягнення плати за аеронавігаційне обслуговування державних повітряних суден; Протокол до Угоди про забезпечення комерційного залізничного транзиту через територію Республіки Казахстан; Угоду про вдосконалення міжнародної податкової дисципліни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування