Коли українцям можна не платити податок на нерухомість: у ДФС пояснили — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Коли українцям можна не платити податок на нерухомість: у ДФС пояснили

Нерухомість
4298
Головдержревізор-інспектор відділу адміністрування податку на майно фізичних осіб департаменту доходів і зборів з фізичних осіб ДФС Петро Ковалевський заявив, що об’єктом оподаткування податком на нерухомість є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка, згідно з пп. 266.2.1, п. 266.2 ст. 266 Податкового кодексу.
Він зазначив, що базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частин, згідно з пп.266.3.1, п. 266.3 ст. 266 Податкового кодексу.
Також база оподаткування об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється органом контролю на підставі даних державного реєстру речових прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів документів платника податків, у тому числі документів на право власності, згідно з пп.266.3.2, п. 266.3 ст. 266 Податкового кодексу, пише Etcetera.
Як пояснив Петро Ковалевський, у вищенаведеній статті Податкового кодексу не визначено, що об’єкти незавершеного будівництва належать до об’єктів оподаткування податком на нерухомість. Тобто, недобудований будинок не оподатковується як об’єкт незавершеного будівництва.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас