Google купила стартап, який розробляє технологію передачі звуку через дисплей смартфона


Google купила стартап, який розробляє технологію передачі звуку через дисплей смартфона

За даними Bloomberg, компанія Google придбала стартап Redux з Великобританії. Його команда займається розробкою технології, яка дозволяє передавати звук і сенсорний зворотний зв’язок безпосередньо через дисплей смартфона.

Причому, угода, нібито, відбулася ще в серпні 2017 року, але офіційних повідомлень з цього приводу ще не надходило. Після отримання контролю над стартапом Google припинила роботу його сайту.

Раніше Redux демонстрував роботу своєї технології на прикладі планшета, оснащеного приводами, які передають вібрацію на екран. Завдяки цьому вдалося трансформувати дисплей в динамік і відтворювати через нього музику. Відмовившись від використання динаміка в смартфонах, Google зможе звільнити внутрішній простір для більш ємної і більшої батареї або інших важливих компонентів.

Незважаючи на те, що Redux вже інтегрував таку технологію в ПК і автомобільні інформаційно-розважальні системи, останнім часом стартап зосередився на тому, щоб реалізувати ту ж технологію і в мобільних пристроях. У квітні 2017 року компанія заявила про те, що очікує початку використання технології в смартфонах з 2018 року. Рішення Google про купівлю стартапа може прискорити випуск комерційних пристроїв на базі технології Haptic Sound від Redux. Вона може з’явитися в нових пристроях Google в кінці цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування