Єврокомісія вимагає від соцмереж видаляти нелегальний контент за 120 хвилин


Єврокомісія вимагає від соцмереж видаляти нелегальний контент за 120 хвилин

Європейська комісія вимагає від соціальних мереж посилити боротьбу з нелегальним контентом, зокрема, встановити короткі терміни для його видалення.

Про це повідомляє EUobserver.

У вівторок у Брюсселі відбулася закрита зустріч кількох єврокомісарів і представників близько 20 компаній з протидії поширенню нелегального контенту.

Комісар ЄС з внутрішніх справ Дмітріс Аврамопулос зазначив, що видалення подібної інформації не повинно займати більше двох годин.

“Інформація про видалений зміст повинна бути надана правоохоронним органам, щоб в подальшому вона могла бути використана як доказ у проведенні розслідувань”, – сказав він.

Ця вимога є частиною більш широких зусиль ЄС змусити компанії вдаватися до швидших дій проти інтернет-контенту, який підбурює до ненависті, насильства і тероризму.

Єврокомісія у вересні минулого року заявила, що “те, що незаконне в офлайні, також є незаконним в інтернеті”, хоча національні правила можуть відрізнятися.

Інтернет-платформам доведеться дивитися на правила окремих країн-членів, щоб зрозуміти і застосувати відповідні дії, а потім вирішити, чи потрібно видалити інформацію.

“Сьогодні ми обговорювали з представниками галузі необхідність швидших дій, якщо це можливо на добровільній основі, – але, якщо необхідно, ми розглянемо подальші кроки”, – сказав після зустрічі єврокомісар з питань безпеки Джуліан Кінг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua