0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Зміни у складі наглядової ради ПАТ "Укрсоцбанк"


Зміни у складі наглядової ради ПАТ "Укрсоцбанк"

Головою наглядової ради Укрсоцбанку обрано Романа Шпека. Рушан Хвесюк, який раніше обіймав цю посаду, припинив свої повноваження за власним бажанням.

Рішення про призначення пана Шпека головою наглядової ради було прийнято на засіданні наглядової ради банку 29 грудня 2017 року. До призначення головою наглядової ради Роман Шпек входив до складу членів наглядової ради (з квітня 2017 року).

Пан Шпек також є старшим радником Альфа-Банку Україна, Надзвичайним і Повноважним Послом. Роман Шпек приєднався до Альфа-Банку Україна у 2008 році як віце-президент та згодом був призначений старшим радником Альфа-Банку Україна. Він також обіймає посаду голови ради Незалежної асоціації банків України (НАБУ) та був членом ради Національного банку України протягом 2010-2015 років.

Станом на 29 грудня 2017 року до складу наглядової ради Укрсоцбанку входять:

  • Роман Шпек – голова наглядової ради,
  • Ендрю Бакстер,
  • Лоренцо Джанотті,
  • Ільдар Карімов,
  • Ігор Мазепа.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси Світ
Все, що ми знаємо про:Укрсоцбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування