Зміни у складі наглядової ради Альфа-Банку Україна


Зміни у складі наглядової ради Альфа-Банку Україна

28 грудня 2017 року рішенням загальних зборів акціонерів Альфа-Банку Україна було змінено склад наглядової ради банку. До складу наглядової ради банку були введені Мартін Шведлер та Нареш Сантдасані.

Головою наглядової ради Альфа-Банку Україна призначено Мартіна Шведлера. Пьотр Авен, який раніше обіймав посаду голови наглядової ради, залишається у її складі на посаді члена наглядової ради. Інші члени наглядової ради Альфа-Банку Україна: Ілля Архіпов, Ендрю Бакстер, Ернест Галієв, Ільдар Карімов, були переобрані загальними зборами акціонерів на новий строк.

Зміни у складі наглядової ради Альфа-Банку Україна спрямовані на посилення стратегії розвитку фінустанови. Міжнародна експертиза нових членів наглядової ради банку, Мартіна Шведлера та Нареша Сантдасані, сприятиме зміцненню позицій банку на українському ринку та подальшому розширенню ділових зв’язків банківської групи ABH Holdings S.A. в європейських бізнес-спільнотах. Альфа-Банк Україна продовжить нарощення часток ринку в усіх ключових сегментах бізнесу як універсальний банк з унікальною міжнародною експертизою та акцентом на розвиток онлайн-сервісів для клієнтів.

Австрійський банкір Мартін Шведлер має багаторічний досвід роботи в корпоративних фінансах та інвестиційному банківському бізнесі в таких компаніях, як GE Capital, Raiffeisen Investment AG та Lazard Frères Gestion. Його було номіновано для включення до складу наглядової ради Альфа-Банку Україна інвестиційним фондом MSP Stiftung (Ліхтенштейн), який у листопаді цього року увійшов до складу акціонерів банку із часткою прямої участі 9,9%.

Нареш Сантдасані увійшов до складу наглядової ради Альфа-Банку Україна як представник акціонера – компанії ABH Ukraine Limited. До цього призначення Нареш Сантдасані обіймав посаду директора з ризиків у роздрібному кредитуванні в російському Альфа-Банку. Крім основних посадових обов’язків, які полягали в контролі ризиків роздрібного бізнесу, Нареш Сантдасані відповідав за політику та стратегію з ризиків усіх суб’єктів банківської групи ABH Holdings S.A. для впровадження єдиних стандартів управління ризиками всередині групи.

Раніше Нареш Сантдасані працював у великому фінансовому конгломераті HSBC Holdings, очолював департамент з питань банківських продуктів у Національному банку Кувейту, а також працював у Standard Chartered Bank та Anagram Finance.

Мартін Шведлер і Нареш Сантдасані не володіють частками в статутному капіталі Альфа-Банку Україна. Національний банк України був заздалегідь повідомлений про зміни у складі наглядової ради Альфа-Банку Україна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси Світ
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua