0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Стало відомо, хто потрапив в Україні до списку антиофшорного контролю


Стало відомо, хто потрапив в Україні до списку антиофшорного контролю

Кабмін істотно розширив список держав, операції з контрагентами яких підлягають контролю в рамках закону про трансферне ціноутворення. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

«З 1 січня 2018 року в нього включені Гваделупа, Гватемала, Французька Гвіана, Співдружність Домінікани, Домініканська Республіка, Естонія, Іран, Куба, Лаос, Латвія, Ліван, Маврикій, Мальта, Марокко, Монако, ОАЕ, Сінгапур, Грузія, Угорщина.

Розширення переліку пов’язано із змінами критеріїв його формування. В список були відібрані держави і території, в яких ставка податку на прибуток підприємств на 5 і більше відсоткових пункти нижча, ніж в Україні (тобто нижче ніж 13%); держави, з якими Україна не уклала міжнародні договори з положеннями про обмін інформацією; і держави, компетентні органи яких не забезпечують своєчасний і повний обмін податковою і фінансовою інформацією на запити державної фіскальної служби.

При розгляді критерію за ставкою податку на прибуток підприємств, що на 5 і більше п. п. нижча, ніж в Україні, була врахована не тільки основна ставка, але і пільгові ставки для окремих галузей, територій, видів діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування