Фіскали розповіли, скільки місцеві бюджети отримали від транспортного податку


Фіскали розповіли, скільки місцеві бюджети отримали від транспортного податку

Державна фіскальна служба (ДФС) відзвітувала про 226,2 млн грн надходжень від транспортного податку до місцевих бюджетів за 11 місяців 2017 року.

Як повідомляє відомство на своєму сайті, фізособи сплатили до місцевих бюджетів 121,4 млн грн транспортного податку, тоді як юридичні особи перерахували 104,8 млн грн.

“Найчастіше фізособи сплачували транспортний податок на автомобілі марок Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Audi, Land Rover, Range Rover”, – уточнює ДФС.

За її даними, в поточному році серед фізосіб власниками легкових автомобілів – об’єктів оподаткування – є 7,13 тис. осіб. У їхній власності перебуває 7,49 тис. ввто, що підпадають під оподаткування транспортним податком. Найбільше цього податку сплатили фізособи Києва – близько 34,9 млн грн, Харківської області – понад 21,6 млн грн, Дніпропетровської області – близько 13,5 млн грн.

Крім того, на обліку в ДФС числиться 3,62 тис. юридичних осіб-платників транспортного податку, які задекларували 5,7 тис. транспортних засобів.

Серед юросіб найбільші суми також надійшли від платників податків у столиці – майже 18,2 млн грн. Ще 17,5 млн грн сплатили юрособи в Офісі великих платників, а також 7,7 млн ​​грн – в Дніпропетровській області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування