КМДА шукає інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу


КМДА шукає інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу

Київська міськдержадміністрація (КМДА) в лютому 2018 року проведе конкурс із залучення інвестора для будівництва сміттєпереробного комплексу, повідомив журналістам заступник глави КМДА Петро Пантелєєв у середу.

За його словами, створення такого комплексу – необхідна умова для закриття та рекультивації полігону з захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) №5 у Підгірцях.

Вартість зведення сміттєсортувальних ліній КМДА оцінює в EUR30-40 млн, а будівництво комплексу з утилізації сміття з виробництвом електроенергії – в сотні мільйонів євро.

Крім того, П.Пантелеєв повідомив про плани в наступному році завершити реконструкцію сміттєпереробного заводу “Енергія”.

“У нас є два роки, щоб провести конкурс, залучити підрядника і обладнати завод сучасною системою (очищення газів – ред.) за прикладом заводів у Німеччині, Франції, Японії”, – сказав він.

Заступник глави КМДА нагадав, що управління заводом “Енергія” з квітня 2018 року перейде від “Київенерго” до комунального підприємства “Київтеплоенерго”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua