Тарифними планами від 2 до 5 Гб на місяць користується до 30% українських абонентів - Ericsson


Тарифними планами від 2 до 5 Гб на місяць користується до 30% українських абонентів - Ericsson

Близько 30% абонентів українських мобільних операторів використовує тарифні плани від 2 до 5 Гб на місяць.

Згідно з повідомленням компанії “Ericsson-Україна” з посиланням на щорічний звіт Ericsson Mobility Report, світовою тенденцією мобільного зв’язку є перехід абонентів на тарифні плани з великим обсягом трафіку.

Протягом 2017 року до 7% абонентів мобільного зв’язку в усьому світі перейшли на тарифні пакети, які пропонують більш ніж 5 Гб мобільного трафіку, і станом на кінець року 65% абонентів у світі мають тарифні плани з обсягом даних більш ніж 2 Гб на місяць. При цьому пакети від 2 до 5 Гб мобільних даних обрали 32% користувачів.

“Повністю безлімітними пакетами у світі користується лише 6% абонентів, а 35% обирають значно менші тарифні плани – з трафіком до 2Гб на місяць – і використовують лише 12% від загального обсягу трафіку в мобільних мережах”, – наголошується в Ericsson Mobility Report.

За прогнозами Ericsson, в період з 2017-го по 2023 рр. світовий обсяг спожитого трафіку збільшиться у вісім разів і досягне 110 екзабайт на місяць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua