АМКУ звинувачує три великі АЗС в змові на ринку автогазу


АМКУ звинувачує три великі АЗС в змові на ринку автогазу

Антимонопольний комітет України (АМКУ) у порушеній на початку вересня справі про наявність ознак порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій на ринку автогазу до 26 грудня притягнув сімох юросіб з групи “Надія”, три юрособи з групи “WOG” і дві юрособи з групи “ОККО”.

“Оскільки інформація від учасників ринку СВГ (скраплений газ в якості моторного пального), ще продовжує надходити, і її аналіз триває – перелік відповідачів може бути розширений”, – зазначено в повідомленні АМКУ в середу.

У комітеті нагадали, що справу про порушення на ринку скрапленого газу було порушено після значного зростання цін на цей вид пального в серпні 2017 року. Антимонопольний регулятор запросив інформацію по справі у 72 суб’єктів, провів 10 позапланових виїзних перевірок.

“Станом на 20 грудня інформація на відповідні вимоги надійшла частково, але комітетом вже проаналізовано значний обсяг інформації. Опрацьована інформація свідчить про наявність в діях деяких суб’єктів господарювання, що діють на ринку СВГ, ознак порушення… у вигляді антиконкурентних узгоджених дій”, – резюмують в АМКУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
В Контексті Finance.ua
Опитування