Baidu побудує ШІ-місто за 100 км від Пекіна


Baidu побудує ШІ-місто за 100 км від Пекіна

Нова економічна зона Xiongan стане тестовим майданчиком для випробування нових технологій, насамперед, пов’язаних з ШІ. Крім того, «екологічно свідоме» місто допоможе розвантажити перенаселений Пекін, пише Asia Nikkei.

Китайський інтернет-гігант Baidu планує взяти активну участь у здійсненні містобудівного проекту, центральне місце в якому буде займати розробка та використання систем штучного інтелекту. Мова йде про нову особливу економічну зону Xiongan New Area в 100 км на північний захід від Пекіна і 100 км на захід від Тяньцзіня. Мета голови КНР Сі Цзіньпіна — з нуля побудувати нове «екологічно свідоме» місто, щоб розвантажити перенаселений столичний регіон. З часом нова містобудівна зона розшириться зі 100 кв. км до 2000 кв. км і стане будинком для 2-2,5 млн осіб.

Baidu вже підписала угоду з урядом провінції Хебей, яка передбачає перетворення Xiongan New Area в модель міста з принципово новою транспортною інфраструктурою. Вона буде включати розумний громадський транспорт і безпілотні автомобілі, перші випробування яких Baidu вже почав проводити на міських дорогах минулого тижня. Крім того, в Xiongan з’явиться лабораторія з розробки штучного інтелекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування