0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Мобільні оператори погодилися щоквартально надавати МЕРТ дані про турпотоки


Мобільні оператори погодилися щоквартально надавати МЕРТ дані про турпотоки

Голови компаній найбільших мобільних операторів України “Киевастар”, “Vodafone Україна” і Lifecell підписали меморандум з Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) про надання статистичних даних щодо динаміки туристичних потоків.

Як повідомляється на сайті МЕРТ, меморандум передбачає надання щоквартальних статистичних даних про кількість зареєстрованих абонентів мобільного зв’язку, які перебували більше доби за межами відповідної області, а також про динаміку в’їзного туризму – іноземних абонентів мобільного зв’язку в роумінгу.

Крім того, мобільні оператори погодилися передавати дані про кількість українських громадян, зареєстрованих абонентів мобільного зв’язку, які виїхали за кордон, та середню тривалість перебування туристів в області.

Як підкреслює міністерство, компанії повинні надавати інформацію виключно в зведеному і знеособленому вигляді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування