Китай має намір запустити масове виробництво і застосування домашніх роботів до 2020 року


Китай має намір запустити масове виробництво і застосування домашніх роботів до 2020 року

Масове виробництво і застосування роботів для домашнього господарства, а також випуск зразків роботів для лікування, реабілітації та допомоги людям похилого віку і людям з обмеженими можливостями має бути налагоджено до 2020 року, планує міністерство промисловості і інформатизації (МПІ) Китаю.

Відомство робитиме активні зусилля для досягнення важливих проривів у розвитку ключових технологій штучного інтелекту, при цьому особлива увага приділятиметься розробкам домашніх роботів, повідомляє агентство “Сіньхуа”.

У сфері виробництва домашніх роботів упор, в свою чергу, буде зроблений на таких важливих технологіях, як інтерактивність, інтелектуальні операції, взаємодія декількох роботів, а також на підвищенні інтелектуального рівня роботів, створених для прибирання, допомоги літнім людям, реабілітації хворих, допомоги людям з обмеженими можливостями, навчання дітей.

Одночасно з цим планується просувати інтегроване застосування “розумної” продукції в сферах промисловості, охорони здоров’я, транспорту, сільського господарства та ін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua