Німецький виробник Enercon купує голландську Lagerwey


Німецький виробник Enercon купує голландську Lagerwey

Німецький виробник вітроустановок (ВЕУ) Enercon підписав угоду про купівлю акцій голландського виробника цього енергообладнання – компанії Lagerwey. Сума угоди не розголошується.

За повідомленням голландської компанії, Lagerwey продовжить роботу як самостійна компанія під власним брендом, але буде щільно взаємодіяти з Enercon в галузях, де можливий максимальний синергетичний ефект. Входження до складу Enercon дозволить Lagerwey розширити свої можливості за рахунок виробничої бази, системи закупівель і розвиненої мережі продажів німецького виробника.

Раніше повідомлялося, що російське АТ “НоваВінд”, що консолідує вітроенергетичні активи “Росатому”, і Lagerwey створили СП Red Wind для здійснення продажів і постачань вітроустановок “під ключ” і їх післяпродажної підтримки.

За повідомленням “НоваВінд”, Lagerwey продовжить виконувати свої зобов’язання за угодами, раніше досягнутим з “НоваВінд”, і разом з російським партнером продовжить реалізацію програми локалізації виробництва вітроустановок в Росії. У свою чергу, Enercon підтримує співпрацю з “НоваВінд” не тільки у проекті зі створення вітропарку в Адигеї, але і в подальших проектах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua