Експерт: збільшення допомоги з безробіття не зупинило українців - вони тікають за кордон


Експерт: збільшення допомоги з безробіття не зупинило українців - вони тікають за кордон

Незважаючи на те, що уряд збільшив фіндопомогу непрацевлаштованим, українці залишають країну. В Україні продовжує набирати темпи безробіття, спостерігається масова втеча молодих людей за кордон у пошуках кращого життя. За даними провідних експертів, кожен четвертий 25-річний громадянин України не може влаштуватися на роботу.

Експерт з соцпитань Андрій Павловський вважає, що в нашій країні безробіття набирає обертів через економкризу, тим не менш, наші чиновники говорять про нормалізацію ситуації на ринку праці завдяки реформам. Але фахівці галузі спостерігають зворотне – активне зростання безробіття.

Фахівців жахає 25% безробітних серед молодих людей. Павловський по суті нічого нового не сказав, але підтримав всі ранні заяви колег по цеху – молодь масово втікає за кордон з причини нереалізації себе в Україні.

Таким чином, якщо високопосадовці і далі будуть вести таку політику щодо створення робочих місць, узурпації ринку праці, а роботодавці продовжать вимагати від співробітників по максимуму за копійки, тоді безробіття буде не тільки системним, але і мега-масовим.

В результаті очікується скорочення населення, трудова міграція, падіння народжуваності, після чого в Україні дефіцит кадрів проявить себе на повну силу. За підрахунками Павловського, нашу країну залишило вже приблизно 7 млн, а роз’їхалися хто куди: ЄС, Росія, США, Польща.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування