Метро на Троєщину все-таки буде? У Кличка поділилися радісними звістками


Метро на Троєщину все-таки буде? У Кличка поділилися радісними звістками

На будівництва нового моста, який стане початком гілки метро на київський масив Троєщина, виділено вже понад 20% необхідної суми.

Про це розповів народний депутат України від “Блоку Петра Порошенка”, радник Київського міського голови з питань благоустрою Дмитро Білоцерківець.

“Проект метро на Троєщину – це проект Київської міської адміністрації. Основне питання, яке пов’язане з ним – будівництво моста. Потім почнеться будівництво нової гілки метро від Жулян”, – пояснив він.

За словами нардепа, влада столиці “інтенсивно працює” над вирішенням цього завдання. Зокрема, в питанні забезпечення фінансування проекту.

“У поточному році на будівництво моста було виділено близько півтора мільярдів гривень, в наступному році з міського та Державного бюджету виділено ще мільярд гривень. Загальний бюджет будівництва моста становить близько 10 мільярдів гривень”, – повідомив Білоцерківець.

“Таким чином, більше ніж на 20% ці роботи будуть виконані до кінця року. Як тільки міст буде споруджено, це дозволить максимально швидко починати будівництво нової гілки метро”, – обнадіяв він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
В Контексті Finance.ua
Опитування