Dragon Capital планує залучити в Україну 300 мільйонів доларів


Dragon Capital планує залучити в Україну 300 мільйонів доларів

Інвестиційна компанія Dragon Capital спільно з співінвесторами, серед яких Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC, планує в 2018 році забезпечити приплив в Україну до 300 мільйонів доларів інвестицій.

Про це повідомив генеральний директор і засновник Dragon Capital Томаш Фіала на прес-конференції, передає “Інтерфакс-Україна”.

“У pipeline (в процесі – ред) у нас близько 10 угод”, – сказав Фіала.

Він уточнив, що остаточна сума буде залежати від реалізації однієї-двох великих угод з співінвесторами на суму до 150 млн доларів.

Фіала зазначив, що в 2017 році він оцінює обсяг інвестицій “Драгон Капітал” в Україні в 100-150 млн доларів.

За його словами, останнім часом компанія є найбільш активним заявником в Антимонопольний комітет на узгодження угод.

Фіала нагадав, що “Драгон Капітал” брав інвестиційну паузу в 2013-2014 року, відновивши вкладення в країну з травня 2015 року, і зараз нарощує їх темпи.

За словами гендиректора інвесткомпанії, ціни на активи в Україні сьогодні найдешевші з часів 2000-2004 років, бо інвестори високо оцінюють ризики країни і не готові платити більше.

“На заході нам довелося б платити (за подібні активи) втричі дорожче”, – сказав Фіала.

Він вказав, що після значної девальвації гривні у інвесторів користуються інтересом експортно-орієнтовані підприємства, зокрема, в сільському господарстві, виробництві продуктів харчування, IT.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування