3304
Капсула Hyperloop One встановила новий рекорд швидкості
— Технології&Авто
Компанія Hyperloop One встановила рекорд швидкості капсули для транспортної системи Hyperloop.
Про це повідомляє Republic.
Випробування проходили на полігоні DevLoop, який розташований в пустелі в Неваді. На ділянці довжиною в 500 метрів капсула розігналася до швидкості 387 кілометрів на годину.
Різке збільшення максимальної швидкості стало можливим завдяки новій системі ізоляції, що перешкоджає попаданню повітря – його тиск всередині труби тепер можна порівняти з атмосферним тиском на висоті 6,2 кілометра.
Інформація про новий світовий рекорд для капсул Hyperloop з’явилася на наступний день після того, як стало відомо, що новим CEO компанії став засновник Virgin Річард Бренсон.
Він замінив на цій посаді Шервина Пішевара – один з співзасновників Hyperloop One був змушений покинути компанію після звинувачень в домаганнях.
Virgin Group інвестувала в Hyperloop One ще в жовтні – тоді сума разових інвестицій не розкривалася, однак стало відомо, що всього компанія вкладе до $ 5 млн.
Довідка Finance.ua:
Концепція Hyperloop – надшвидкісної капсули, яка пересувається по вакуумним тунелях – була запропонована засновником Tesla Ілона Маском в 2013 році.
За матеріалами: УБР
Поділитися новиною