НБУ уточнив складові розрахунку регулятивного та статутного капіталу банківської групи.


НБУ уточнив складові розрахунку регулятивного та статутного капіталу банківської групи.

Національний банк уточнив складові розрахунку регулятивного та статутного капіталу банківської групи.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

Національний банк України вніс зміни до положення про порядок регулювання діяльності банківських груп, затверджене постановою правління НБУ від 20 червня 2012 № 254.

Зокрема, уточнено складові розрахунку регулятивного, статутного капіталу банківської групи та найменування окремих назв статей активів, які враховуються при розрахунку економічних нормативів.

Зміни спрямовані на застосування єдиних підходів при здійсненні нагляду на індивідуальній та консолідованій основі, а також узгодження цього положення з іншими нормативно-правовими актами Національного банку, зокрема з новим планом рахунків, затвердженим постановою правління НБУ від 11 вересня 2017 № 89.

Зазначені зміни внесені постановою правління Національного банку україни від 15 грудня 2017 № 131 “Про затвердження змін до положення про порядок регулювання діяльності банківських груп”, яка набирає чинності з 25 грудня 2017 року.

Як повідомлялося, в даний час в Україні зареєстровано 28 банківських груп.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування