Близько 30 за долар: міністр фінансів назвав реалістичним курс гривні, закладений у держбюджет


Близько 30 за долар: міністр фінансів назвав реалістичним курс гривні, закладений у держбюджет

Закладений у державному бюджеті України на 2018 рік курс гривні на рівні близько 30 грн/дол. є реалістичним.

Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

«Коли ми формували бюджет, то орієнтувалися на такий курс гривні і вважаємо, що він реалістичний на наступний рік», – сказав міністр, відповідаючи на запитання про реалістичність закладеного в держбюджеті на 2018 рік курсу гривні на рівні близько 30 грн/дол.

Він підкреслив, що в даний момент немає підстав вважати цей курс нереалістичним. Данилюк не називав конкретні показники курсу, однак у проекті держбюджету середньорічний курс гривні становив 29,3 грн/дол., курс на кінець року – 30,1 грн/дол., і в ході брифінгу у Мінфіні повідомили, що ці показники за результатами розгляду бюджету в парламенті не змінювалися.

Як повідомлялося вартість купівлі долара в київських обмінниках знизилася до діапазону 28,2-28,4 грн/дол., тоді як вартість долара 18 грудня становила до 28,8 грн/дол. За оцінками експертів, поточна девальвація гривні була прогнозована і пов’язана зі зростанням бюджетних платежів в кінці року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування