Китай ризикує втратити звання лідера з видобутку криптовалют


Китай ризикує втратити звання лідера з видобутку криптовалют

Майнінгова корпорація Hut 8 і багатопрофільна блокчейн-компанія Bitfury Group оголосили про угоду з купівлі, встановлення, обслуговування та подальшої експлуатації найбільших в Північній Америці датацентрів для майнінгу.

Про це пише bits.media.

Bitfury Group буде надавати Hut 8 рішення для майнінгу біткоїнів, що складаються з запатентованого обладнання, програмного забезпечення, сервісів по установці і обслуговуванню.

“Це партнерство свідчить про зростаючий попит на інвестиції в блокчейн в Північній Америці”, – прокоментував генеральний директор Hut 8 Шон Кларк.

Частка на ринку Bitfury Group, неперевершена обчислювальна потужність, здатність до масштабування в поєднанні з радою директорів, до якої входять колишній менеджер хедж-фонду Майкл Новограц і знаменитий венчурний капіталіст Білл Тай, дає Hut 8 колосальну перевагу на конкурентоспроможному ринку.

“Ми раді співпраці з Hut 8, яка дозволить нам розширити діяльність на стратегічно важливому ринку Північної Америки”, – заявив генеральний директор Bitfury Group Валерій Вавилов.

“Ми впевнені, є всі шанси, що Північна Америка стане одним з найважливіших центрів з майнінгу криптовалют в світі”, – додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування