Заснована Маском компанія обіцяє змінити існуючу транспортну систему в США


Заснована Маском компанія обіцяє змінити існуючу транспортну систему в США

Заснована Ілоном Маском Boring Company обіцяє змінити існуючу транспортну систему в США. Найбільше обурення у підприємця викликає громадський транспорт. За словами Маска, будь-які пасажирські поїздки – це мука. Непродуманий розклад, постійні затримки і скупчення людей, серед яких може зустрітися серійний вбивця, – це лише частина причин пересісти на власний автомобіль, вважає глава Tesla.

Концепція транспортної системи Hyperloop, мережа тунелів для боротьби з пробками від Boring Company і навіть фантастичні польоти на ракеті з Парижа в Нью-Йорк – в запасі у Ілона Маска є як мінімум три ідеї зі зміни звичного формату пасажирських перевезень. Як з’ясував кореспондент WIRED Том Саймон, ці проекти підживлюються невдоволенням, яке у Маска викликає громадський транспорт.

«Громадський транспорт – це мука. Це повний відстій. Кому взагалі захочеться користуватися сервісом, який забитий людьми, який їде не в той час і не в тому напрямку, куди вам треба? І який до того ж ходить не цілодобово», – заявив Маск на одній із зустрічей під час конференції з нейросистем у Каліфорнії.

За словами засновника Tesla та SpaceX, нікому не подобається громадський транспорт якраз в силу його незручності і недосконалості. Інша проблема, на думку Маска, – це самі пасажири: «Натовп незнайомців, один з яких може виявитися серійним вбивцею. Просто чудово”. Саме з цих причин люди віддають перевагу власному транспорту, впевнений Маск.

Така заява звучить досить несподівано, якщо врахувати, що Ілон Маск підтримує екологічні ініціативи, які передбачають скорочення кількості власного транспорту з двигунами внутрішнього згоряння. Більше того, володіння власним транспортом не відповідає екопринципам, навіть якщо мова йде про електромобілі. Саме тому експерти з нових транспортних систем пропонують розвивати систему громадського транспорту і каршерингу. Крім того, другий майстер-план Маска, створений для Tesla, передбачав здачу власного автомобіля в оренду іншим користувачам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua