В Україні з’явиться інституція з просування експорту


В Україні з’явиться інституція з просування експорту

У грудні 2017 року в Україні розпочався проект «Розбудова інституційного потенціалу Офісу з просування експорту», що реалізується за підтримки урядів Великої Британії та Канади.

Проект полягає в аналізі та консультуванні уряду України, зокрема Мінекономрозвитку, щодо оптимальної правової бази та організаційної структури інституції з підтримки та просування експорту на основі ЕРО. Мета проекту – підготовка організаційної та правої основи для створення інституції, базуючись на досвіді та операційній моделі Офісу з просування експорту. Про це повідомляєпрес-служба Мінекономрозвитку.

Офіс з просування експорту був створений у листопаді 2016 та працює як консультативно-дорадчий орган Мінекономрозвитку при підтримці проектів, що фінансуються урядами Канади та США. За рік роботи Офіс створив та протестував модель підтримки експортерів, шляхом надання експортних послуг, програм по підтримці експортерів, консультацій, освітніх проектів для експортерів, торгових місій та виставок. Відповідно до Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі 2017–2021, що є частиною Експортної стратегії України, розвиток торгівлі вимагає інституційного вдосконалення та розширення інструментів уряду, а саме створення інституції з підтримки та просування експорту. Тому наступним кроком є створення державної інституції з просування експорту на основі ЕРО, для розвитку та підтримки сучасної експортоорієнтованої системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування