У Варшаві запровадять автоматичний контроль за паркуванням


У Варшаві запровадять автоматичний контроль за паркуванням

Контроль здійснюватимуть за допомогою камер, розміщених на автомобілях, повідомляє прес-служба Управління муніципальних доріг Варшави. Камери сканують реєстраційні номери автівок припаркованих в центрі і передають ці дані в систему, щоб перевірити плату за паркування. Ініціатори проекту вважають, що це дозволить обмежити кількість неправильно припаркованих автівок, уникнути витрат на додаткові патрулі та полегшить пошук вільного місця для паркування. Тестування системи розпочали у минулому році. Зараз місто готується до впровадження цієї системи.

На даний момент у Варшаві оплату за паркування перевіряє близько 50 контролерів. Це одна з причин, чому водії не платять за стоянку. Два автомобілі, обладнані камерами, можуть бути ефективнішими, ніж п’ять пішохідних патрулів. В результаті, кількість недобросовісних водіїв після впровадження системи повинна знизитися. Також E-Control дозволить обійтися без розміщення під склоочисником документів оплати. Це значно зменшить кількість скарг.

Додамо, щодня приблизно 120 000 людей у Варшаві користуються зоною платного паркування.У цьому році, станом на кінець листопада, надходження від плати за паркування становили близько 70 млн польських злотих. У свою чергу кошти, зібрані в паркувальній зоні, йдуть у муніципальний бюджет, з якого реконструюють, модернізують та будують дорожню інфраструктуру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування