Тютюнова компанія змінила рід діяльності і почала майнити криптовалюту


Тютюнова компанія змінила рід діяльності і почала майнити криптовалюту

Компанія-виробник елітних сигар Rich Cigars несподівано оголосила про кардинальну зміну діяльності та назви: під вивіскою Intercontinental Technology фірма з Майамі тепер займеться “агресивним майнінгом криптовалют”.

Про це повідомляє ForkLog з посиланням на заяву компанії.

“Компанія зазнала зміну власника, внаслідок чого офіційно стала холдингом з декількома дочірніми фірмами в областях, не пов’язаних з нашим традиційним бізнесом”, – заявив поки ще чинний директор Rich Cigars Річард Девіс.

“Тепер у компанії два нових стратегічних напрямки: придбання, розробка і збут на міжнародному ринку запатентованих продуктів і агресивний видобуток криптовалюти за допомогою власних систем для майнінгу”, – додав він.

Відзначається, що що така різка зміна курсу компанії не повинна здаватися дивною, враховуючи особистість нового власника. Підприємець на ім’я Дрор Сворай, який викупив 1 млн акцій Rich Cigars, протягом останніх десяти років сповідував опортуністичний підхід до бізнесу, а також багаторазово і кардинально змінював назви і спеціалізацію своїх компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua