Данія використає криптовалюту для допомоги країнам, що розвиваються


Данія використає криптовалюту для допомоги країнам, що розвиваються

Данія збирається використовувати криптовалюту для надання гуманітарної допомоги, повідомляє Reuters. Якщо це станеться, то країна стане першою державою-донором, яка застосувала технологію блокчейн з метою благодійності.

У доповіді, над якою спільно працювали міністерство закордонних справ Данії, аналітичний центр Sustania і найбільша в Європі криптовалютна платформа Coinify, розглядається питання, як блокчейн може вирішити проблеми, що виникають при наданні допомоги бідним країнам. В першу чергу експертів цікавила здатність системи забезпечувати швидкі та безпечні грошові перекази. Яка саме з існуючих криптовалют (або, можливо, нова, створена спеціально для надання гуманітарної допомоги) буде використана, учасники проекту не повідомляють.

Технологія блокчейна поки що продовжує розвиватися, і має пройти якийсь час, щоб їй почали довіряти. Проте вже з’явилися деякі конкретні проекти її використання. Так, Coinify створює методи використання криптовалютных платежів при роботі з позамережевими джерелами відновлюваної електоенергіі. Наприклад, можна перевести кошти безпосередньо власнику сонячної панелі, розташованої в африканському селі.

Інший варіант — онлайн-центр, де люди будуть жертвувати на потреби конкретних проектів, наприклад, на будівництво шкіл, залізниць і мостів. Використання «розумних» контрактів гарантує, що гроші будуть вкладені в обраний проект, а не розтрачені даремно. Якщо одержувач збирає кошти, наприклад, на будівництво, то зможе витратити їх тільки на цемент і цеглу, але не на купівлю бананів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування