Витрати на резиденцію "Залісся" зросли до 25 млн гривень


Витрати на резиденцію "Залісся" зросли до 25 млн гривень

На утримання державної резиденції “Залісся”, де у вересні, зокрема, святкував свій корпоратив Блок Петра Порошенка, в 2017 році виділили понад 25 млн грн. Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на запит “Української правди”.

В ДУСі відзначають, що держорганізація “Резиденція “Залісся” створена “з метою збереження території природно-заповідного фонду, охорони, захисту, раціонального використання та відтворення об’єктів рослинного і тваринного світу та забезпечення на її території належних умов прийому і перебування вищих посадових осіб держави, глав іноземних держав і офіційних делегацій іноземних держав, міжнародних організацій”.

Також роз’яснюється, що ця бюджетна установа є неприбутковою і утримується за рахунок коштів загального та спеціального (власні надходження бюджетних установ) фондів державного бюджету.

Згідно з даними бухгалтерської звітності за цією бюджетною програмою, касові видатки склали:

у 2015 році за загальним фондом державного бюджету — 9 млн 955 тис. 800 грн, за спецфондом держбюджету — 3 млн. 888 500 тис. грн.

у 2016 році за загальним фондом — 9,5 млн грн, за спеціальним фондом — 4 млн. 395 тис. 600 грн.

У свою чергу, на 2017 рік кошторисом затверджено 14 млн. 810 400 тис. грн. за загальним фондом державного бюджету, та 10,7 млн — за спецфондом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua