НБУ сподівається на призначення голови правління Приватбанку до 2018


НБУ сподівається на призначення голови правління Приватбанку до 2018

Національний банк сподівається на призначення голови правління Приватбанку до кінця поточного року.

Про це повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова в ході круглого столу “Націоналізація банків, світовий досвід та українські реалії”.

“Ми сподіваємося, що до кінця року наглядова рада визначиться з кандидатом остаточно і призначить постійного голову правління Приватбанку. Був дуже серйозний відбір, дуже багато кандидатів. Ми не втручалися в процес”, – сказала вона.

Рожкова додала, що спочатку наглядова рада призначає голову правління Приватбанку, який буде виконуючим обов’язки, а протягом трьох місяців необхідно подати документи на узгодження кандидатури в НБУ.

“Жодного відношення до майбутнього голови правління банку, до того менеджменту, який сьогодні працює, forensic audit не має”, – підкреслила заступник голови НБУ.

Як повідомлялося раніше, Рожкова говорила, що Національний банк сподівається на призначення голови правління Приватбанку до кінця жовтня.

20 липня наглядова рада Приватбанку схвалила відставку голови правління Олександра Шлапака.

Для пошуку нового керівника банку була найнята міжнародно визнана компанія з підбору управлінського персоналу Amrop Executive Search Ukraine.

У серпні наглядова рада Приватбанку отримала перелік з 13 кандидатів на посаду голови правління та фінансового директора від рекрутера.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування