Колишні акціонери Приватбанку затягують час через суди - НБУ


Колишні акціонери Приватбанку затягують час через суди - НБУ

Національний банк констатує, що колишні акціонери Приватбанку затягують час через суди, реструктуризувати кредити вони не збиралися.

Про це повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

“Те, що ми маємо в судах 600 позовів з різних тем, свідчить про те, що реально здійснювати якусь реструктуризацію портфеля ніхто і не збирався. Просто затягування часу, і сьогодні ми це бачимо”, – сказала вона.

У липні поточного року Національний банк повідомив, що колишні власники Приватбанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов не виконали зобов’язань щодо реструктуризації кредитів Приватбанку.

Як повідомляли Українські Новини, 21 грудня Приватбанк, який контролювали бізнесмени Коломойський і Боголюбов, перейшов у державну власність.

При проведенні націоналізації Коломойський і Боголюбов зобов’язалися реструктуризувати кредити пов’язаним юридичним особам до липня 2017 року.

Дана вимога також зафіксована в меморандумі МВФ.

Приватбанк домовився з консорціумом у складі фінансово-холдингової компанії Rothschild & Co, незалежної інвестиційно-банківської компанії FinPoint і аудиторсько-консалтингової компанії EY (Ernst & Young) про переговори щодо реструктуризації кредитів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування