Українці розповіли, скільки готові платити за лоукост-перельоти


Українці розповіли, скільки готові платити за лоукост-перельоти

У той час як Україна запускає національного лоукостера, жителі країни абсолютно не готові платити більше 1000 гривень за авіаквиток в один кінець у межах Європи. Про це свідчать дані опитування, проведеного “Європою без бар’єрів” і фондом Демініціативи, пише “Європейська правда”.

Відповідаючи на питання “Яку ціну ви могли б дозволити собі квиток на літак в країни ЄС”, 28,7% опитаних заявили, що будуть літати, якщо квиток буде не дорожче 500 грн в один кінець, тобто до 1000 грн за маршрут в обидва кінці.

Ще 14,9% заявили про готовність користуватися послугами лоукостерів, якщо вартість квитка не перевищуватиме 1000 грн (2000 грн в обидва кінці).

Лише незначна частина опитаних визнає готовність користуватися дорожчими авіапослугами. 5,4% літатимуть за ціною до 1-2 тисяч гривень (2000-4000 в обидва кінці), 1,6% готові платити до 5000 грн (10 000 в обидва кінці), 0,8% мають намір платити ще більше.

Майже половина опитаних не змогли визначитися з відповіддю. Це приблизно відповідає кількості тих, хто не має наміру користуватися авіатранспортом навіть в разі масового виходу лоукостерів на український ринок (таких – 45,4%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування