Банк “ГЛОБУС” допомагає дітям з інтернату


Банк “ГЛОБУС” допомагає дітям з інтернату

Акція Благодійного Фонду “ФОНД ДОБРІ СПРАВИ” зібрала понад 30 тисяч гривень!

Завдяки небайдужим людям у дітей з інвалідністю столичного Святошинського будинку-інтернату будуть особливі новорічні свята!

26 грудня команда Фонду везе хлопцям аніматорську програму за участю Діда Мороза та Снігуроньки, а також солодкий подарунок кожному! Також ведуться роботи з облаштування реабілітаційної кімнати з арт-терапії, для цього закуплені розвиваючі світлові пісочниці з аксесуарами та буде проведено навчальний майстер-клас з арт-терапії для дітей та педагогів.

Долучайтеся до доброї справи!

01 березня 2017 року Банку “ГЛОБУС” став учасником акції Благодійного Фонду “ФОНД ДОБРІ СПРАВИ” з допомоги вихованцям Святошинського будинку-інтернату в Києві. На 01 грудня на потреби дітей зібрано більше 30 тисяч гривень!

Щиро дякуємо всім благодійникам!

Кошти вдалося зібрати за допомогою Ваших доброчинних внесків — через каси Банку “ГЛОБУС”, благодійні скрині, розміщені у відділеннях банку “ГЛОБУС” та “Вернум Банку”.

Спершу планувалося, що зібрані гроші підуть на снігоприбирач, який так потрібен хлопцям на великій території у засніжену снігову пору. Але придбати машину пообіцяла міська влада, тому вирішено влаштувати дітям справжнє новорічне свято!

За період проведення акції “НА ДОБРІ СПРАВИ” з 01.03.2017 по 01.12.2017 на потреби дітей з інвалідністю витрачено понад 50 тис. грн.

Крім того, вирішено продовжити саму благодійну акцію до 01 березня і розширити географію допомоги, адже до благодійного фонду “ФОНД ДОБРІ СПРАВИ” звертаються дитячі соціальні заклади з усієї України.

У дитячих будинках-інтернатах перебуває найбільш вразлива категорія населення України – діти з фізичними, психічними, розумовими вадами розвитку, які, як правило, залишилися без батьківської турботи та піклування, і тому найбільше потребують нашої з Вами уваги.

Ми можемо допомогти дітям разом.

Окрім кас Банку “ГЛОБУС” та скриньок у банках “ГЛОБУС” і “Вернум”, у Вас є можливість самостійно переказати кошти дітям-сиротам за такими реквізитами:

Повна назва: Благодійна організація “Благодійний фонд “ФОНД ДОБРІ СПРАВИ”

Скорочена назва: БФ “ФОНД ДОБРІ СПРАВИ” Код ЄДРПОУ: 38833194

Поточний рахунок: № 26000199644 в АБ “УКРГАЗБАНК”, код банку (МФО) 320478 або

Поточний рахунок: № 2600000109979 в ПАТ КБ “ГЛОБУС”, код банку (МФО) 380526

Призначення платежу: “Добровільна благодійна пожертва за програмою “Банк добрих справ”.

Детальніше про Акцію “НА ДОБРІ СПРАВИ” читайте на сайті http://dobrispravy.com.ua/fund-program/appreciation-care_co.html

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Глобус
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua