Дніпро отримає 10 млн євро на придбання тролейбусів


Дніпро отримає 10 млн євро на придбання тролейбусів

Міський голова Дніпра Борис Філатов підписав тристоронню угоду між міською радою, КП “Дніпровський електротранспорт” і представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) про підготовку кредитного фінансування в розмірі EUR10 млн на придбання 50 нових тролейбусів і відповідного ремонтного устаткування.

“Було багато різних питань з приводу того, чому мер так багато їздить у закордонні відрядження. Ця домовленість якраз є результатом мого візиту в Лондон. Завдяки цій співпраці Дніпро зможе фактично повністю оновити тролейбусний парк”, – сказав Б.Філатов за підсумками підписання документа в Дніпрі в п’ятницю.

За його словами, кредит буде надано на 12 років під 7% річних і повну відповідальність міськради. Перший транш очікується в березні 2018 року.

“Ми раді продовжити нашу співпрацю з Дніпром. Сподіваємося, що цей проект буде хорошим поштовхом для розвитку електротранспорту в місті. Громадський транспорт Дніпра вийде на новий рівень. І сподіваємося, що це не останній проект, адже є загальні ідеї щодо фінансування закупівлі трамваїв”, – додав старший банкір ЄБРР, голова сектора інфраструктури в Україні Марк Магалецький.

Новий електротранспорт планують придбати протягом 2018 року.

За словами представників міськради, в цьому році місто також купує в лізинг 13 білоруських тролейбусів виробництва “Белкоммунмаш” під 14% річних, тоді як зазвичай умови подібних угод передбачають 20-21% річних. Ще 12 тролейбусів поставить ДП “Південмаш”.

Всі тролейбуси з низькою підлогою і оснащені кондиціонерами. Крім того, нові машини виробництва “Белкоммунмаш” мають можливість автономного ходу до 1 км.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування