ЄБРР дасть грошей Кременчуку на енергозберігаючі проекти


ЄБРР дасть грошей Кременчуку на енергозберігаючі проекти

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть EUR6 млн кредит комунальному підприємству “Кременчуцька державна енергосервісна компанія” для енергозберігаючих проектів в 38 дитячих садках, 23 школах і п’яти лікарнях.

Як повідомив старший радник ЄБРР Антон Усов, таке рішення рада директорів прийняла 14 грудня в рамках одночасно схваленої рамкової програми Ukraine Public Sector Energy Efficiency Framework (PSEEF).

Згідно з документами на сайті банку, загальний розмір цієї програми – EUR100 млн. “Однак кожен проект в її рамках буде окремо виноситися на раду директорів для затвердження”, – пояснив А.Усов.

Передбачається, що отримані кошти муніципальні компанії будуть направляти на фінансування енергозберігаючих поліпшень в громадських будівлях і інфраструктурі вуличного освітлення.

Техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), що охоплює технічну, екологічну і соціальну експертизу державних підприємств енергоменеджменту та міст на етапі до підписання проектів, що оцінюється в середньому в EUR0,2 млн на рік, надасть уряд Швеції. Він також додатково виділить EUR1,25 млн технічної допомоги на етапі після підписання проектів.

Проект в Кременчуці, як передбачається, дозволить скоротити витрати енергії до 50%, знизити щорічне її споживання приблизно на 20 тис. МВт-год, а також викиди вуглекислого газу в атмосферу на 5,3 тис. тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua