Після створення "Національної вугільної компанії" скоротять понад 1 млн працівників, - джерела


Після створення "Національної вугільної компанії" скоротять понад 1 млн працівників, - джерела

Після створення “Національної вугільної компанії” скоротять понад 1 млн працівників вугільної промисловості.

Про це РБК-Україна розповіли джерела в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України. Зазначимо, 6 грудня на засіданні Кабміну затвердили проект розпорядження щодо створення держпідприємства “Національна вугільна компанія”, якому спочатку передаються в управління 19 держшахт з 33. Всього в країні понад 150 вугільних шахт, з яких близько 85 розташовані на непідконтрольній території. Підприємства, які не ввійдуть до структури нової компанії, будуть ліквідовані.

Читайте також: Уряд створив вугільного гіганта

Джерела РБК-Україна в Міненерго уточнили, що створення однієї юридичної особи з подальшою ліквідацією підприємств дозволить скоротити понад 1 млн працівників вугільної промисловості. Крім того, у відомстві розраховують, що централізація дозволить заощадити близько 700 млн гривень на закупівлю обладнання для шахт. Водночас міністр енергетики Ігор Насалик налаштований більш оптимістично.

“Ми переходимо до тієї форми управління, при якій кожна шахта повинна нести відповідальність за ефективність своєї роботи. Реструктуризація галузі дозволить відразу ж заощадити державі додаткові 1,5 млрд гривень”, – заявив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
В Контексті Finance.ua
Опитування