Більш ніж половина українців не цікавляться політикою — соцопитування


Більш ніж половина українців не цікавляться політикою — соцопитування

Українці мало цікавляться політикою, стверджує заступник гендиректора з аналітичної роботи Центру Разумкова Юрій Якименко.

“Перше, що кидається в очі — дуже низький інтерес людей до політики. Вони або взагалі не цікавляться нею, чи мало цікавляться, і найменше цікавиться молодь”, — заявив Якименко під час дискусії “Політична культура українського суспільства і стан парламентаризму на сучасному етапі: проблеми і тенденції розвитку, шляхи вдосконалення”.

Дослідження було проведено соціологічною службою Центру Разумкова 22-27 вересня 2017 року у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей, і під час нього було опитано 2008 респондентів віком від 18 років (теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%).

Згідно з дослідженням, 60,3% респондентів не дуже цікавляться політикою (43,1%), або не цікавляться нею зовсім (17,2%). Лише 37,7% відповіли, що дуже цікавляться політикою (5%) або скоріше цікавляться нею (32,7%). Важко відповісти 2% опитаних.

Якименко також підкреслив, що низький інтерес до політики виявляє молодь — серед громадян 18-29 років таких лише 24%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua