"МЕГАБАНК" увійшов до п'ятірки кращих банків для вкладників


"МЕГАБАНК" увійшов до п'ятірки кращих банків для вкладників

МЕГАБАНК” увійшов в топ-5 кращих банків для вкладників. Такими є результати опитування, проведеного діловим порталом “Мінфін” серед читачів.

МЕГАБАНК” посів у цьому рейтингу п’яте місце. Крім того, до п’ятірки також увійшли “Приватбанк”, “Ощадбанк” і “Райффайзенбанк Аваль”. Всього в рейтингу зібраний 31 банк.

В рамках опитування респондентам поставили запитання, якому з банків вони готові довірити понад 200 тисяч гривень, тобто суму, яка більше гарантованої Фондом державного гарантування вкладів фізичних осіб. В опитуванні взяли участь понад 1780 респондентів.

Опитування показало, що незважаючи на зниження ставок і високу інфляцію, більше 40% вкладників бачить в банківських депозитах джерело додаткового заробітку. Практично половина респондентів постійно зберігає гроші на банківських депозитах, ще більше третини – оформляє вклади періодично. У другому кварталі “постійних” вкладників було більше – 56%, а “тимчасових” навпаки менше – 29,7%.

Нагадаємо, раніше Мінфін опублікував рейтинг найбільш стійких банків за підсумками липня-вересня 2017 року. У цьому рейтингу “МЕГАБАНК” піднявся на дві позиції і увійшов до двадцятки найбільш стійких банків України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Мегабанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування