Німці відродили легендарний американський позашляховик (фото)


Німці відродили легендарний американський позашляховик (фото)

Німецьке тюнінгове ательє Geiger Cars доопрацювало позашляховик Jeep Wrangler, перетворивши його на «Geiger-Willys» Jeep. Німці зроблять всього кілька екземплярів цього автомобіля (під замовлення).

Свою назву «Geiger-Willys» Jeep отримав на честь оригінального армійського джипа Willys Jeep, що з’явився на початку 1940-х років. І дизайн цієї новинки теж нам нагадав оригінальні армійські «Віліси» періоду ВМВ. Німецькі тюнери вдало стилізували сучасний Wrangler під Willys Jeep. Втім, надто великих зусиль їм докласти не довелося, бо Wrangler вже багато десятиліть має традиційний дизайн.

Дводверний Willys Jeep Wrangler пофарбований в колір хакі. Це теж зроблено на честь оригінального армійського «Віліса». Логотип армії США тільки підсилює схожість цих машин.

Позашляховику додали деякі оригінальні елементи, в тому числі і бампери Rugged Ridge з лебідкою. Салон теж виконано в матеріалах кольору хакі.

Під капотом знаходиться 3,6-літровий двигун V6 потужністю 284 к. с. і 347 Нм крутного моменту. Він працює в парі або з шестиступінчастою механічною коробкою передач, або з шестиступінчастим «автоматом», на вибір.

Geiger Cars планує зробити лише 10 екземплярів «Geiger-Willys» Jeep (під замовлення). Кожен буде коштувати більш ніж 80 тис. доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування