Китай перетворює вугільні кар'єри на плавучі сонячні ферми


Китай перетворює вугільні кар'єри на плавучі сонячні ферми

Державна енергетична компанія Китаю Three Gorges New Energy Co. побудувала і частково запустила на затопленому вугільному кар’єрі в окрузі Хуайнань плавучу сонячну ферму на 150 МВт, яка стане найбільшою в КНР.

Будівництво споруди вартістю $151 млн почалося в липні. Станція вже частково підключена до енергомережі, але остаточне завершення робіт планується в травні 2018. Працюючи на повну потужність, вона зможе забезпечити електрикою 94 000 будинків.

Цей проект забрав звання «найбільшого в світі» у іншої плавучої ферми Китаю в тому ж Хуайнані — 40-мегаватної станції, яка належить Sungrow Power Supply Co., яка також розташована на місці колишньої вугільної шахти. Всього округ, за даними на 2008 рік, забезпечував 20% потреб країни у вугіллі.

Серед інших країн, що намагаються не відставати від Китаю в розвитку сонячної енергетики, також проявляє інтерес до перетворення вугільних шахт півстолітньої давності на станції з виробництва електроенергії з відновлюваних джерел Німеччина. Мова йде про родовище Проспер-Ханіель в Рурській області, яке закриють в кінці 2018. Глибина його шахт сягає 600 м, а після змін потужність станції складе 200 МВт. Таким чином, вона забезпечить Північну Рейн-Вестфалію чистою енергією на 30%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua